Розширена форма зворотнього зв’язку

Форма зворотного зв’язку – це спеціальний скрипт, який зазвичай має кілька полів і кнопку «Відправити», і служить для відправки повідомлень від відвідувачів сайту власнику. В поля вводять дані (як правило: ім’я, e-mail і сам текст повідомлення) і натискають кнопку «Відправити», в результаті чого ці дані відправляються на e-mail власника сайту.

Для чого потрібна форма зворотнього зв’язку на сайті?

Форма зворотнього зв’язку служить для відправки повідомлень власнику сайту від відвідувачів. В спеціальні поля вводяться спеціальні дані (ім’я, електронна пошта, текст). Для відправки повідомлення на email власнику сайту, необхідно натиснути на кнопку «Відправити», може бути й інший варіант.

На будьякому сайті повинен бути email власника сайту. Краще буде, якщо він буде у вигляді стандартного посилання, при натисканні на нього відвідувач зможе не заповнювати поля адресата, а відразу ж перейти до написання листа у своїй поштовій програмі.

Форма зворотнього зв'язку

Але, буває, що відвідувач не може скористатися з якоїсь причини своїм поштовим клієнтом, а зв’язатися з власником сайту потрібно зараз. Наприклад, при виході в інтернет з чужого комп’ютера, а пароль і логін забутий. В результаті повідомлення взагалі не буде відправлено.

Ще один плюс на користь зворотньої форми зв’язкуце можливість зберегти свій email в таємниці від спамерів. У сучасному світі спам – це справжній біч, який змушує ховати email від сторонніх очей за сімома замками. Спам боти цілодобово нишпорять по сайтам в пошуках нових електронних адрес для відправки на них спаму. Якщо він знайде email власника сайту, то на цю адресу почнуть сипатися купи небажаної кореспонденції. Незабаром, на ньому буде неможливо знайти дійсно потрібну пошту.

У формі зворотного зв’язку такої проблеми немає. Для відправки повідомлення потрібно заповнити спеціальні поля для відсіювання ботів. Це дозволяє повністю позбутися від небажаних листів.

Для чого потрібна розширена форма зворотнього зв’язку?

Розширена форма зворотнього зв’язку потрібна коли власник сайту хоче отримати від користувача більш детальну інформацію, для того, щоб при відповіді надати кращу консультацію користувачу.

Форма зворотнього зв'язку

Як відбувається процес роботи:

  • Отримавши потрібну інформацію від замовника, ми створюємо, налаштовуємо і тестуємо форму.
  • Тест проводить замовник (в разі необхідності вносяться незначні корективи, до 3).
  • Після оплати результату праці актуалізується форма на сайті замовника.