Редизайну сайту

Редизайн сайту не менш відповідальна справа, ніж послуги по його первинній розробці. У більшості випадків, говорячи про редизайн сайту, компанії приходять до висновку, що просто змінити дизайн сайту недостатньо. Необхідно якісно переробити його структуру, проаналізувати переважаючі сторони дизайну, а також проблеми, які дизайн сайту не зміг вирішити. Додати до цього списку відгуки про роботу сайту партнерів, клієнтів і співробітників компанії, а також аналіз сайтів конкурентів.

Досить часто питання редизайну, а також доробки й реструктуризації сайту стає потрібним, коли структура сайту не справляється зі своїми функціями або її функціонування недостатнє, коли процеси взаємодії різних внутрішніх зв’язків сайту не оптимізовані, що призводить до зайвого навантаження на сервер, і, як наслідок, до збільшення часу завантаження сайту.

При перегляді кожного нового сайту відвідувач першочергово звертає увагу на його дизайн, а вже згодом на його інформативність. Є сайти, дизайн яких не змінювався по декілька років і, умовно кажучи, застарів в порівнянні з конкурентами, в яких сайти виглядають новими та сучасними. Такі сайти втрачають постійних відвідувачів, навіть якщо добре розкручені в пошукових системах, по простій причині – відвідувачам здається неактуальною інформація на сайті. Тому рекомендуємо Вам не втрачати часу зі старим дизайном свого веб-сайту, а проаналізувати позитивні сторони конкуруючих сайтів і вжити необхідних заходів по редизайну, щоб бути завжди попереду. Рекомендується проводити редизайн сайту кожні два роки.

Сайт компанії – одна зі складових її іміджу. Створення корпоративного сайту – завдання відповідальне, його слід довіряти тільки кваліфікованим співробітникам. З боку замовника це може бути команда досвідчених керівників або менеджерів маркетингового відділу, з боку виконавця – студія дизайну з відмінною репутацією і штатом професійних розробників. Корпоративний сайт повинен містити всю найсвіжішу і максимально корисну для клієнтів і партнерів інформацію про компанію, зручні модулі зворотного зв’язку і інші сервіси, що сприяють плідній взаємодії зі споживачами. Грамотний підхід до створення сайту здатний підвищити не тільки рейтинг компанії, але і більш вигідно представити її на ринку послуг або товарів і залучити нових клієнтів.

Наскільки б вдало не відбувся проект створення сайту, з часом він неодмінно буде змінений. Замовити редизайн сайту компанію змушує стрімкий розвиток інтернет технологій. З кожним роком на світ з’являється величезна кількість корисних сервісів, які можуть принести компанії велику користь. Редизайн сайту зовсім не означає повної переробку ресурсу. Іноді кардинальні зміни можуть навіть зашкодити, наприклад, знизивши впізнаваність компанії в інтернеті. Проте, рекомендується приблизно раз в два-три роки оновлювати сайт незначними доробками в візуальному відображенні і додаванні функціоналу.

Як відбувається процес роботи:

  • Проводиться конкурентний аналіз конкурентів.
  • З допомогою графічних інструментів розробляються чорнові заготовки згідно UX i UI технологій.
  • Якщо є зауваження із сторони замовника вносяться корективи (до 6 елементів).
  • Векторизуються необхідні елементи.
  • Кінцевий результат роботи віддається замовнику з усіма використаними файлами.