Підключення до соціальних мереж

Користувачі соціальних мереж – це могутній ресурс для просування вашого бізнесу. Вони не тільки відвідують сайти, але і розносять інформацію про них по всіх куточках інтернету, діляться матеріалами з друзями, активно коментують і обговорюють контент. Тому підключення сайту до соціальних мереж є неймовірно важливою.

Взаємодія з ними може стати потужним джерелом трафіку для Вашого веб-ресурсу, але одного цікавого контенту для цього, як правило, недостатньо. Важливо розуміти, як спонукати користувачів поширювати матеріали Вашого сайту, коли вчасно нагадати їм про таку можливість, де і як правильно розмістити кнопки соціальних мереж на сайт.

Віджети соціальних мереж які можна встановити на сайт

Віджети – це графічно оформлені посилання, що дозволяють зв’язати сайт з соціальними мережами. Користувач, що вперше потрапив на ваш ресурс за наявністю кнопок соцмереж вже робить певні висновки про вашу компанію. Існує кілька типів віджетів соціальних мереж, які служать різним цілям і по-різному інтегрують в світ соцмереж ваш сайт.

Кнопка реєстрації на сайті через соцмережі

  • Не потрібно зберігати логіни і паролі від кожного сайту.
  • Не потрібно завантажувати зображення для аватара, оскільки воно автоматично імпортується з акаунта соціальної мережі.
  • Користувачеві зручніше залишати коментарі, ділитися інформацією, відзначати сподобалися записи.

Основне призначення цих кнопок

Спростити користувачеві доступ до сервісів сайту. Тому процедура реєстрації через соціальні мережі повинна бути якомога простішою і швидкоплинною. Розміщувати віджет «увійти як користувач …» краще в тому місці сайту, яке кидається в очі вже при побіжному перегляді. Вважається, що це середина верхньої частини головної сторінки.

Share-кнопки: «поділитися», «мені подобається» і т.д.

Істотну допомогу в поширенні контенту вашого сайту можуть надати самі його відвідувачі. Але для цього потрібно дати їм можливість поділитися вподобаним матеріалом з друзями. Робиться це за допомогою кнопок «Поділитися», «Like» і їм подібних. Ця опція корисна, перш за все, для самого власника сайту, оскільки:

  • Сприяє залученню нових відвідувачів за рахунок через поширення інформації.
  • Збільшує зовнішню кількість посилань на сайт. Посилання, розміщені в соціальних мережах, при ранжируванні сайтів високо оцінюються пошуковими системами.

Такі віджети можна розташовувати під кожним інформаційним блоком на веб-ресурсі. Це, до всього іншого, збільшує частку переходів по посиланнях не тільки на головну, але і на внутрішні сторінки вашого сайту. Пошукові системи при видачі враховують і цей фактор. Найкращим місцем share-кнопок на веб-сторінці вважається розташування безпосередньо під матеріалом і перед коментарями.

Як відбувається процес роботи:

  • Проводиться конкурентний аналіз рішень відповідно до задачі замовника.
  • Погоджується рішення, час і сума задачі.
  • Виконується робота.
  • Результат роботи надається на перевірку замовнику (до 2 коректив).
  • Проводиться оплата і актуалізується сайт замовника.