Налаштування Опитувань/Вікторин/Голосувань

Онлайн-опитування – ефективний формат контенту, а також інструмент, який дозволяє встановити міцний зв’язок бренду з аудиторією і дізнатися її думку про продукт. Крім того, опитування збільшують охоплення аудиторії і залученість користувачів, за допомогою опитувань ви показуєте клієнтам, що цікавитеся їх думкою. Фахівці агентства Texterra в своєму корпоративному блозі опублікували кілька корисних рекомендацій про те, як провести онлайн-опитування.

 

Які завдання можна вирішувати за допомогою опитувань?

  1. Отримувати реальні відгуки про продукт. Багато компаній стикаються з труднощами при спробі дізнатися думку споживачів про свій продукт. Клієнти або не реагують, або обмежуються стандартною відпискою. З цієї ситуації є два виходи: проводити дорогі об’ємні маркетингові дослідження або експериментувати з опитуваннями, безкоштовно отримуючи реальний відгук аудиторії на сайті або в соціальних мережах.
Налаштування Опитувань/Вікторин/Голосувань
Налаштування Опитувань/Вікторин/Голосувань
  1. Розуміти потреби і мотиви поведінки аудиторії. Опитування дозволяють виявити очікування і потреби аудиторії. Це може допомогти при плануванні і розробці нових продуктів, вдосконалення бізнеспроцесів. Знаючи про потреби клієнтів, ви можете уникнути серйозних проколів.
  1. Створювати та розвивати спільноти. Опитування збільшують залученість і стимулюють дискусії. Беручи участь в них, споживач розуміє, що спілкування з компанією носить двосторонній характер. Таким чином, група передплатників перетворюється в живу спільноту, члени якого взаємодіють з брендом і один з одним.
Налаштування Опитувань/Вікторин/Голосувань

Як відбувається даний процес:

  • Замовник надає нам необхідну інформацію для блогу.
  • Ми узгоджуємо ціну.
  • Виконуємо встановлення, налаштування і тестування блогу.
  • Розміщуємо на нашому хості.
  • Проводиться тест замовником.
  • Проводиться оплата результату праці.
  • Блог переноситься на хост замовника.