Налаштування галереї/портфоліо

Навіщо потрібна галерея для сайту?
Питання про те, як створити свій сайт, задають багато бізнесменів. Але ще більшу кількість ділових людей цікавить питання про те, як можна заробити на власному сайті. Адже в інтернеті існує чимало сайтів конкуруючих компаній – що ж треба зробити для того, щоб відвідувачі звернули увагу саме на твій сайт?

Сьогодні існує чимало способів зробити свій сайт привабливим – наприклад, можна наповнити сайт цікавими статтями або створити галерею для сайту. Досить подумати, що саме спонукає користувачів інтернету звертати свою увагу на той чи інший сайт. Загалом, користувачі інтернету – це цілком звичайні люди, і значить, вони вибирають сайти для перегляду, спираючись не тільки на необхідність, а й на власні почуття. Звичайно, коли мова йде про інтернет, то з усіх органів чуття найбільш активним є зір.

Уявіть собі два сайти, на яких просувається одна і та ж група товарів – наприклад, елементи кріплення. На одному сайті присутня інформація про компанію, що продає кріплення, а також прайс-листи її продукції, а другий сайт пропонує цікаві статті про елементи кріплення, а, крім того, на ньому присутня галерея продукції – тобто, будь-який відвідувач сайту може не тільки подивитися, скільки коштує той чи інший гвинт або шуруп, але і побачити, як він виглядає. На якому сайті буде найбільша кількість відвідувачів? Звичайно, на другому – адже у всіх цифрових і буквених позначеннях продається номенклатури розбирається тільки фахівець, а покупцями цієї продукції можуть бути і звичайні люди, які вирішили зробити ремонт у себе вдома. І звичайно, перед тим, як зробити замовлення, вони хотіли б бути впевненими в тому, що товар їм точно підійде – і тут немає нічого кращого, ніж чітка і красива фотографія товару, нехай це навіть простий цвях або гайка. 

Часто власники сайтів запитують, навіщо розміщувати в інтернет-магазинах статті. Насправді, причина тут та ж сама – відвідувачів треба зацікавити, треба зробити так, щоб сайт залучав їх. І тоді, звикнувши, що тут можна знайти багато цікавої інформації, вони і для замовлення товару вже не будуть шукати будь-якого іншого продавця.

Як відбувається процес налаштування галереї/портфоліо:

  • Ознайомившись із детальними вимогами до даної послуги від замовника ми:
    • Аналізуємо особливість сайту для того щоб обрати рішення для вибору ресурсу.
    • Налаштовуємо його під потреби замовника
  • Результат роботи даємо на тестування замовнику
  • В разі вдалого тестування замовником проводиться оплата, якщо ні то ми вносимо правки (до 3 незначних).