Розробка нового дизайну

Розробка нового дизайну (web-дизайн) – це своєрідний напрямок графічного дизайну, оскільки web-сайт – це не лише красивий зовнішній вигляд чи картинка, це, перш за все обличчя продукту або компанії. Для того, щоб зробити щось дійсно якісне в сфері web – дизайну потрібно мати досить великий багаж досвіду. Отже, які основні вимоги ставить web – дизайн? Що є гарантією якісного дизайну сайту? Ця інформація буде досить корисною, як замовнику, так і дизайнеру.

Зручна навігація

На web-сайті повинна бути розташована навігація (меню) з необхідними розділами, і обов’язково на всіх сторінках має бути посилання на головну сторінку. Навігація має бути зручною, помітною, зазвичай її розміщують зверху сторінки, або збоку, для того, щоб користувач не шукав його. Якщо сайт має багато, а в них є підрозділи, потрібно зробити випадаючу навігацію. Коли будова web-сайту складна, краще зробити «Карту сайту» з поясненнями.

Стилістика сайту

Увесь web-сайт має бути виконаний в єдиному стилі, web-сторінки з приблизно в однаковому стилі. Також допускають можливість створити головну сторінку в трохи іншому стилі. Потрібно дотримуватись єдиних кольорів, шрифтів. Допускається певні відхилення, але знову ж таки, в рамках єдиного стилю. Для привернення особливої уваги до певного тексту, виділяють головне (кольором, шрифтом, зображенням).

Оформлення контенту

Розробка нового дизайну сайту передбачає не тільки зручну навігацію і оригінальну стилістику, а й якісне оформлення контенту (текст, зображення, таблиця, схема тощо). І навіть неперевершений дизайн не вбереже Вас, якщо Ваш сайт не має цікавого і якісного контенту, чи він невміло оформлений і на жаль користувачу важко розібратися в ньому.

У тексті краще використовувати гіперпосилання (переважно, якщо це необхідно для надання більш детальної інформації). Уся контактна інформація має вирізнятися з поміж іншого тексту, щоб користувач розумів, що це.

Як відбувається процес роботи:

  • Схематично будується дизайн сайту і погоджується  із замовником.
  • З допомогою графічних інструментів будується  дизайн сайту згідно UX i UI технологій.
  • Якщо є зауваження із сторони замовника вносяться корективи.
  • Кінцевий результат в форматі psd i png віддається замовнику.