Розробка логотипу

При створенні іміджу компанії перший крок — це розробка логотипу фірми, який є однією з невід’ємних складових успіху фірми. Логотип — це індивідуальний графічний знак (малюнок), шрифтове написання марки або поєднання графічного знака та шрифтового написання. Мета логотипу — донести до цільової аудиторії компанії її ідею.

Навіщо ж конкретно потрібен логотип?

Необхідність якісного логотипу для компанії — вже загальновизнаний факт, оскільки, починаючи зі створення логотипу, йде оцінка і сприйняття компанії та її бренду споживачами. Товарний знак — не просто маркер, що ідентифікує компанію, як і сендвіч панелі — його прихована суть більш значна. Навіть добре продумана стратегія по просуванню бренду може виявитися невдалою без якісно проробленого логотипу.

Хороший товарний знак містить різні асоціативні нюанси, які сприймаються покупцем індивідуально і інтуїтивно. Завдяки цим нюансам логотипу відбувається необхідна ідентифікація бренду. Також емблема компанії повинна бути сучасною. Навіть ідеальний товарний знак, вже перевірений часом, вимагає періодичного рестайлінгу. Зрозуміло, це не говорить про погану якість попередньої версії. Просто все постійно змінюється, швидко створювані будівлі замінюють довгострокові будівництва, так і бренд не повинен застарівати в очах споживачів. Оновлення логотипу привертає увагу вже сформованої споживчої аудиторії, що сприяє появі нових клієнтів у компанії.

Таким чином, виходить, що логотип — це вигідне довгострокове вкладення, без якого успішна компанія не може провести вдалу стратегію залучення клієнтів і підтримувати сприятливий імідж розробляється бренду.

Як відбувається процес роботи:

  • З допомогою графічних інструментів будуються 2-3 чорнових варіанти дизайну логотипу і між ними замовник вибирає один.
  • Обраний варіант векторизується.
  • Результат перевіряє замовник (якщо є необхідність вносяться дрібні корективи(до 3)).
  • Після оплати результату праці замовнику віддається кінцевий результат у форматі .ai i .png.