Розробка додаткового функціоналу для сайту (плагіну)

У Вас виникає проблема в розширенні функціоналу вашого сайту і готового рішення для вирішення цього питання ви не можете знайти. Розробка додаткового функціоналу для сайту це дуже складний і довготривалий процес який вимагає від команди розробників великого багажу досвіду, неймовірної уважності до деталей і наша команда все це має.

Що ж таке плагін?

Плагін – це невелика програма, яка встановлюється в систему у вигляді окремого блоку і допомагає розширити її можливості. Простіше кажучи, це доповнення до базової програми, метою якого є поліпшення функціональності Web-сайту або впровадження додаткових можливостей. Основною перевагою плагінів є те, що при їх впровадженні не потрібно вносити зміни в базову програму. Крім того, при оновленні базової системи інші модулі не будуть порушені і продовжать функціонувати в колишньому режимі.

Розробка додаткового функціоналу для сайту

Як відбувається процес роботи:

  1. Ви описуєте потрібний вам функціонал.
  2. Ми складаємо і узгоджуємо ТЗ і вартість даної послуги (вартість послуги унікальна, залежить від складності задачі).
  3. Проводиться розробка.
  4. Надається вам доступ до нашого ресурсу на якому ви зможете протестувати замовлений Вами продукт.
  5. В разі затвердження проводиться оплата послуги і передача продукту замовнику.
  6. В разі не затвердження (дана ситуація виникає коли замовнику недостатньо даного функціоналу або є зауваження до функціоналу). Ми доповнюємо ТЗ і проводимо перерахунок вартості послуги і повертаємось до пункту 3.